Звернення до жителів Великосеверинівської об’єднаної територіальної громади , керівників підприємств, установ та організацій

довкылля

З приходом весни наступає сприятлива пора взятися  за наведення чистоти, порядку, покращення благоустрою та санітарного стану території нашої громади. Турбота про чистоту і благоустрій наших населених пунктів –  справа кожного жителя. Адже впорядковані вулиці, парки і сквери позитивно впливають на настрій мешканців, віддзеркалюють моральне обличчя села і кожного його жителя. З метою наведення належного порядку та  покращення санітарного стану громади виконавчий комітет сільської ради в рамках  проведення Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» з 18 березня 2019 року оголошує МІСЯЧНИК БЛАГОУСТРОЮ.

Звертаємося до всіх жителів об’єднаної громади, керівників підприємств , установ та  організацій не стояти осторонь проблем чистоти та благоустрою, навести порядок на подвір’ях, прилеглих та закріплених територіях, відремонтувати та пофарбувати паркани. Надіємося, що до Великодніх свят кожна сім’я та й в цілому громада буде радувати мешканців своєю чистотою та охайністю.

Дякуємо за порозуміння.

Виконавчий комітет  сільської  ради