Звернення голови сільської ради Сергія Левченка з нагоди 33 роковин Чорнобильської катастрофи

Chornob

Вже 33 роки минає  від того часу, коли страшна біда прийшла в Україну. Аварія, що трапилася  на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції, стала однією із найбільших катастроф в історії людства. Вона вплинула на долі мільйонів людей.  Для ліквідації її наслідків було залучені значні ресурси – людські, фінансові та наукові. З першої хвилини цієї страшної трагедії ліквідатори  ціною свого життя зупинили продовження катастрофи. Завдяки їх героїчному  подвигу  врятовано сотні тисяч життів, ліквідовано поширення ядерної загрози   для людства, попереджено вплив радіації на оточуюче родовище. Серед них були і  наші земляки – жителі громади, які пішли  в ядерний вогонь, щоб зупинити наслідки найбільшої екологічної аварії ХХ століття, та  відродити до нового життя обпалену радіацією землю. Висловлюю  щирі слова подяки вам, ліквідатори,  за вашу  мужність, героїзм і самовіддачу. Вклоняємося тим, хто усвідомлено й мовчки жертовно виконав найвищий обов’язок  перед рідною землею і своїм народом.

Шановні ліквідатори! Ваш героїчний вчинок ніколи не буде забутий.  Дякую вам за мужність і відвагу та щиро бажаю вам і вашим родинам міцності духу, здоров’я і впевненості у завтрашньому дні, миру і злагоди!

Нехай кожен  подумки вшанує загиблих …

З повагою, Сергій Левченко, сільський голова