Звернення сільського голови Сергія Левченка

Шановні жителі Великосеверинівської сільської ради! Шановна громадо!

Чотири  роки відділяють нас від страшних лютневих подій, які назавжди трагічними сторінками увійшли в історію України.  20 лютого ми відзначаємо пам’ятну скорботну дату – День Героїв Небесної Сотні та вшановуємо відвагу людей, які під час Революції гідності за незалежність і європейське майбутнє та  свободу України, заплатили своїм власним  життям. Ми всі в боргу перед цими людьми– і тими, хто вцілів, і тими, хто утворив Небесну Сотню. Бо Революція Гідності змінила кожного з нас. Навчила бути небайдужими, брати на себе відповідальність і стояти за Україну, будувати нову державу і  не забувати, за що загинула Небесна Сотня. Цього дня згадаємо усіх Героїв Небесної Сотні і схилимо  голови перед пам’яттю тих, хто став символом боротьби українців за незалежність та справедливість, прикладом самопожертви в ім’я Вітчизни.  Нехай пам’ять про них згуртовує нас, надає нам мудрості і сил для зміцнення нашої країни.

Сільський голова Сергій Левченко