Звернення сільського голови Сергія Левченка

09.05.2022

Шановна Великосеверинівська громада! 8–9 травня Україна відзначає День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, яка стала найбільш жорстокою трагедією ХХ століття. У ці травневі дні ми знову повертаємося до незабутньої весни 1945 року, аби з глибокою повагою згадати тих, хто здобув перемогу над фашизмом заради вільного та щасливого майбутнього рідної землі.
Шановні ветерани, учасники бойових дій, трудівники тилу, солдатські вдови, діти війни! Усією громадою дякуємо вам за ваш безсмертний подвиг! Бажаємо вам здоров’я, мирного неба та віри у славне майбутнє рідної країни! Схиляємо голови перед пам’яттю наших земляків, хто поліг смертю хоробрих на полі бою, у партизанських загонах, загинув в окупації, таборах смерті.
На жаль, історія повторюється… І сьогодні, у 77 річницю цих пам’ятних дат, Україна в умовах повномасштабної військової агресії росії, яка посягає на нашу незалежність, територіальну цілісність, саме існування українців, продовжує боротьбу за свободу. Низький уклін та щира вдячність нашим відважним воїнам, які сьогодні в строю боронять нашу землю та захищають нас від путінської навали!
Слава Україні! Слава нашим Збройним Силам України! Вічна пам’ять кожному, хто віддав життя за Україну!
Тоді в сорок п’ятому перемогло добро. Воно переможе знову! За нами правда! За нами перемога!
Сергій Левченко, сільський голова