Звернення сільського голови Сергія Левченка з нагоди 75-ї річниці визволення від нацистських загарбників

Визволення

Шановні жителі Велиосеверинівської об’єднаної територіальної громади! Шановні ветерани, діти війни!

75 років віддаляють нас від Дня визволення Великосеверинівської громади  від гітлерівських окупантів. 7-8 січня наша обєднана громада   відзначає знаменну і незабутню дату – 75-у річницю визволення рідної землі від фашистських загарбників, день коли складна військова операція 2-го Українського фронту увінчалася успіхом і величним словом «Перемога». Ця важлива дата – добра нагода вшанувати доблесних оборонців і визволителів у роки Другої світової війни, тих, хто виявляв небувалий героїзм на бойових рубежах, хто відбудовував села в повоєнні часи. Ні біль кривавих втрат, ні радість великих перемог не забулися за цей час, адже пам’ять про подвиги наших батьків, дідів, братів і сестер та вдячність за життя на вільній землі не мають історичного терміну давності – вони вічні. У ці  дні ми низько вклоняємося  і висловлюємо слова глибокої вдячності усім, хто доклав неймовірних зусиль для визволення нашого краю і вшановуємо світлу пам’ять про  полеглих.

Шановні жителі громади,  ветерани, працівники фронту і тилу, вдови та діти війни!  Бажаю вам миру, добра і здоров’я, щоб життя наповнювалось щедрим сонячним теплом, благополуччям та мудрістю, яка допоможе здолати всі труднощі сьогодення. Переконаниий.  що Україна ніколи не забуде подвиг своїх визволителів і ми збережемо рідну країну та її незалежність.

З повагою, сільський голова Сергій Левченко