Звернення сільського голови до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Den Skorboty I Vshanuvannya Pam Yati Zhertv Vijny

Шановні жителі Великосеверинівської сільської об`єднаної територіальної громади!

22 червня 1941 року – початок  Другої світової  війни, одна з найтрагічніших дат не лише для України, а й для багатьох європейських країн. Ми вшановуємо та пам’ятаємо усіх, хто заради нашого миру й свободи пожертвував своїм життям, захищаючи Вітчизну.      Цей день нагадує нам про загиблих у боях, про героїв свого часу, які з гідністю відстоювали Батьківщину.

Найжорсткіша та найкривавіша в історії людства війна, що забрала десятки мільйонів життів, тривала 1418 днів. Загалом за роки Другої світової війни Україна втратили 8 млн своїх громадян (5,5 млн цивільних і 2,5 млн військових).

Кожного року цей день нагадує нам про тих, хто відстоював перемогу ціною свого життя, ні на хвилину не задумуючись про це. Про тих, хто навіки залишився на теренах бою. Адже учасники Другої світової війни  були такими самими людьми, як і ми з сім’ями, з дітьми, зі своїми інтересами та проблемами. Вони також хотіли жити у мирі й злагоді, але доля розпорядилася інакше…

Сучасному поколінню доля теж підготувала випробування, але згадуючи події тих років, ми повинні так само прагнути перемоги.

Ніхто не забутий! Ніщо не забуте!

Сергій Левченко, сільський голова