Звернення сільського голови з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

афган1

15 лютого  минає 31  рік виводу радянських  військ  з  Афганістану, але  пережита трагедія  тих  років  і  сьогодні  болить  в серцях багатьох  українських  сімей… Афганістан – страшна пам’ять страшної війни.  Тут  переплелися героїзм і страждання, мужність і біль втрати… Незважаючи ні на що, українські воїни-афганці чесно виконували свій громадянський обов’язок та  залишалися вірними присязі до кінця.  Із 160 тисяч українців, які пройшли через  горнило війни, майже 3 тисячі загинули, десятки вважаються зниклими безвісти, близько 5 тисяч військових повернулися додому інвалідами. Окрім Афганістану українці несли службу та з честю виконували свій військовий обов’язок в Лівані, Угорщині, Єгипті,  Іраку, Анголі, Чехословаччині,  інших «гарячих точках» світу, ставши  гідним прикладом людської відданості, героїзму та мужності. Тому у день, коли ми вшановуємо  учасників бойових дій на територіях інших держав та  схиляємо голови перед пам’яттю тих,  хто не повернувся з “гарячих точок” планети, варто задуматися над цінністю життя та віддати шану всім воїнам-інтернаціоналістам  за їх мужність та героїзм.

З почуттям вдячності і  поваги я звертаюся до воїнів-афганців та учасників бойових дій на території інших держав Агаричева Олега Геннадійовича, Бутенка Валерія Анатолійовича, Головка  Сергія Григоровича, Кухара Олега  Вікторовича, Манукяна Камо Карибовича, Махотки Миколи Олександровича, Мелющенка Василя Івановича, Олійника Олексія Івановича, Половенка Андрія Івановича, Семененка Олександра Дмитровича, Темченка Сергія Миколайовича, Тимофієнка Миколи Олександровича, Фабрики Олександра  Петровича.

Шановні земляки! Ми засвідчуємо свою шану та повагу вашій мужності.  Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру. І у  наші дні ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі.   Від виконавчого комітету Великосеверинівської сільської  ради,  від усієї громади та від себе особисто бажаю вам і вашим родинам  миру, злагоди, сімейного затишку і довгих літ життя!

З повагою, сільський голова Сергій Левченко