Звернення сільського голови з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14.12.2019

Жахливі події у квітні 1986 року на Чорнобильській АЕС, коли сталася найбільша трагедія не тільки для України, а й усього людства,  ніколи не зітруться з пам’яті ні сучасних, ні наступних поколінь. Минають роки, але в наших серцях досі звучить відлуння тих трагічних днів. Ми ніколи не забудемо про самопожертву Героїв, які пройшли через усі кола ядерного пекла задля збереження життя і здоров’я прийдешніх поколінь. Сьогодні, у День ліквідатора, ми висловлюємо величезну вдячність та повагу за героїзм і самовіддачу учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, які закрили собою світ від атомного лиха та зберегли життя мільйонів людей. Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто ступив назустріч смертоносному лиху, пожертвував своїм життям,  захищаючи нас. Жителі нашої громади також брали участь у ліквідації наслідків найбільшої екологічної аварії ХХ століття, відроджували до нового життя обпалену радіацією землю. Шановні земляки – учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС! Щиросердно дякую вам за ваш подвиг! Бажаю вам і вашим родинам здоров’я, благополуччя, миру та довгих років життя!

Сільський голова Сергій Левченко