Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XХVІI СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
від 08/02/2019 року №703 Велика Северинка
Про внесення зміни до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Великосеверинівської сільської ради на 2019 рік

1. Затвердити зміни до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів сільської ради на 2019 рік. (Додаток №1).

2.Виконавчому комітету Великосеверинівської сільської ради забезпечити оприлюднення даного рішення на офіційному сайті сільської ради в 10-денний термін з дня його прийняття.

3.Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію Великосеверинівської сільської ради об’єднаної  територіальної громади з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середивища.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :