Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 14/02/2022 року №16-од Велика Северинка

Відповідно до ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 14 Закону України «Про оборону України», статті 17 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», статті 33 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 грудня 2016 року №921(зі змінами) з метою забезпечення функціонування системи військового обліку та організації:

1.Затвердити план заходів щодо забезпечення функціонування системи військового обліку на території Великосеверинівської сільської ради (додається).

2.Головному спеціалісту відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю сільської ради, особі, відповідальній за ведення військового обліку сільської ради, Зеленській Л.Ю.:
– сприяти районному територіальному центру комплектування та соціальної підтримки у забезпеченні функціонування системи військового обліку на відповідній території;

– проводити роз’яснювальну роботу серед населення, яке проживає на території сільської ради, з питань дотримання військовозобов’язаними і призовниками правил військового обліку.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :