До уваги населення та суб’єктів господарювання, які утримують тварин

08.04.2024

Кропивницьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області повідомляє про те, що постановою Кабінету Міністрів України № 300 від 15 березня 2024 року внесені зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 серпня 2022 р. № 918.
Зазначеним документом передбачено виділення коштів з державного бюджету у вигляді спеціальної бюджетної дотації для утримання:
від 3 до 100 голів великої рогатої худоби (корів) – у розмірі 7000 грн. на одну корову;
від 5 до 500 голів маточного поголів’я кіз та/або овець – у розмірі 2000 грн. на одну голову.
Бюджетні кошти надаються для покриття понесених витрат на оплату спожитої електроенергії та ветеринарних послуг, придбання паливно-мастильних матеріалів, ветеринарних препаратів, кормів, утримання корів, маточного поголів’я овець та/або кіз.
Подати заявки необхідно з 1 травня по 30 червня поточного року, а до цього часу власникам тварин необхідно обов’язково провести їх ідентифікацію та реєстрацію відповідно до чинного законодавства.

Докладніше  на сторінці  https://velykoseverynivska-silrada.gov.ua/byudzhetna-pidtrymka-fermerskyh-gospodarstv-ta-inshyh-vyrobnykiv-silskogospodarskoyi-produktsiyi/