До уваги жителів громади!

До уваги жителів громади!

25 квітня 2024 року відбулося засідання робочої групи з питань перейменування вулиць, провулків та інших об’єктів населених пунктів Великосеверинівської сільської ради.  Враховуючи те, що під час І етапу громадського обговорення від жителів громади не надходили  пропозиції щодо нових назв вулиць, які були внесені  на громадське обговорення, члени робочої  групи, керуючись  п.6 Інформаційного повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків у населених пунктах Великосеверинівської  територіальної громади, внесли  відповідні пропозиції та після обговорення дійшли  спільного рішення щодо зміни назви вулиць:

№ п/п Існуюча назва вулиць чи провулків Нова назва вулиць чи провулків
село Велика Северинка
13. вулиця Профсоюзна Сонячна
14. вулиця Прянішнікова Калинова
15. вулиця Тімірязєва Козацька

Нагадуємо, що з 26 квітня 2024 року по 20 травня 2024 року триває ІІІ  етап  громадського обговорення щодо нових варіантів назв вулиць, провулків громади. Докладніше за посиланням https://velykoseverynivska-silrada.gov.ua/informatsijne-povidomlennya-pro-provedennya-gromadskogo-obgovorennya-shhodo-perejmenuvannya-vulyts-ta-provulkiv-u-naselenyh-punktah-velykoseverynivskoyi-terytorialnoyi-gromady/

Робоча група з питань перейменування вулиць, провулків та інших об’єктів населених пунктів Великосеверинівської сільської ради