До уваги жителів Великосеверинівської об`єднаної громади!

15.08.2017

сз

Якщо Ви без роботи і маєте наміри працевлаштуватися за сприяння Державної служби зайнятості – звертайтеся  до міськрайонного центру зайнятості за адресою: м. Кропивницький, вулиця Маланюка, 15 (розпорядок роботи: понеділок-четвер – з 8.00 до 17.00, п’ятниця – з 8.00 до 15.45; телефон – 24-53-91; 24-47-96).

Завантажити ПОРЯДОК реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу

Звертаємо увагу, ви маєте можливість без попереднього відвідування центру зайнятості  записатися  на індивідуальний первинний прийом  до фахівця центру зайнятості  або для отримання  консультації. Для цього необхідно  скористатися   сервісом «Електронна черга реєстрації безробітних»на  веб-сайті  Державної  служби зайнятості за адресою  www.dcz.gov.ua.

Центр зайнятості запрошує зустрітися з роботодавцями

З метою підбору роботи громадянам, які звертаються за послугами до державної служби зайнятості, у приміщенні Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості   проходять міні-ярмарки вакансій.  На цих заходах ви можете особисто зустрітися та поспілкуватися з роботодавцем, пройти співбесіду та виришити питання свого працевлаштування.