Великосеверинівська сільська рада

Кіровоградського району, Кіровоградської області

(0522) 31-21-22

Зміст

На допомогу учасникам АТО

Шановний учаснику антитерористичної операції!

Останнім часом виникає багато питаннь про те, які пільги надаються учасникам АТО. У державному законодавстві часто вводяться зміни, що стосуються цієї теми. Незважаючи на це, вже сьогодні можна підвести точні підсумки і сформулювати алгоритм дій, необхідний учасникам бойових дій для оформлення пільг від держави.

Нагадуємо,  для постановки на облік в Єдиний державний реєстр осіб, які мають право на пільги, та отримання більш повної інформації, звертайтеся  до управління соціального захисту населення районної державної адміністрації (м. Кропивницький, вул.  Аерофлотська,5а, телефон «гарячої лінії» 56-12-42; розпорядок роботи: понеділок –четвер – 8.30 – 17.30; п’ятниця –  8.30 – 16.15; обідня перерва –  12.30 -13.15) або  до уповноваженої  особи, визначеної виконавчим комітетом Великосеверинівської об’єднаної громади,  Кузнєцової Світлани Борисівни.

Завантажити перелік пільг учаснику АТО у 2017 році

Правова  допомога учасникам АТО

До уваги членів сімей  загиблих учасників бойових дій в Україні з 2014 року, осіб, які отримали поранення, травми в Україні (інваліди війни) з 2014 року  та осіб, які приймали участь у бойових діях в Україні (учасники війни) з 2014 року!

За ініціативою Всеукраїнського Об’єднання учасників АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!”створено програму “Соціальна картка учасника АТО”, яка дозволяє учасникам бойових дій на сході України та членам їх сімей бути цілодобово захищеними та отримувати необхідну допомогу.

На сьогодні це єдина всеукраїнська соціально-правова програма допомоги учасникам бойових дій “СОЦІАЛЬНА КАРТКА УЧАСНИКА АТО” за підтримки Державної Служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО, Міністерства Оборони України, Національної Гвардії України, Служби Безпеки України, Державної Прикордонної Служби України, соціально відповідального бізнесу.

«Соціальна картка учасника АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!”» є інструментом, що за допомогою відповідного програмно-технологічного забезпечення дозволяє кожному власнику отримувати такі можливості:

  1. безкоштовна правова підтримка та юридична консультація;
  2. безкоштовне обстеження та надання медичних послуг;
  3. психологічна підтримка;
  4. знижки на покупки у всеукраїнських торгових мережах;
  5. освітні, оздоровчі та розважальні програми для учасників АТО та членів їх родин.

Наразі можливості картки збільшуються щодня. Отримати соціальну картку може кожен військовослужбовець який має посвідчення УБД та є реальним учасником бойових дій.

Дізнайтеся про умови  та порядок отримання соціальної картки учасника АТО та  її можливості.

Шановні учасники АТО!

Пропонуємо вам ознайомитися з оновленими інформаційними матеріалами щодо пільг, переваг та додаткових гарантій для учасників АТО. Читати тут

Сподіваємося, що дана інформація  стане вам у нагоді.