Кропивницько-Соколівське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області інформує

17.08.2021

До уваги жителів громади! Державною надзвичайною протиепізоотичною комісією при Кропивницькій районній державній адміністрації накладені карантині обмеження в десятикілометровій зоні навколо вогнища захворювання на сказ. Інформуємо що с. Созонівка, с. Високі Байраки, с. Червоний кут, с. Кандаурове, с. Рожнятівка Кропивницького району Кіровоградської області входять до загрозливої зони.

Звертаємо увагу власників домашних тварин,  особливо тих, які  мешкають в зазначених  селах! Будьте уважні, аби уникнути ризику зараження.

Що варто знати про сказ і як уберегтися читайте тут.