Платформа реалізації ідей для покращення нашої громади в дії!

17.10.2017

Шановні жителі громади!

Як уже повідомлялось раніше,  рішенням сесії сільської ради від 11.07. 2017 року №97 затверджена Програма громадський бюджет Великосеверинівської сільської ради на 2018 рік, яка передбачає реалізувати за рахунок коштів місцевого бюджету проекти розвитку сільської ради, ініційовані громадянами, жителями нашої громади. Громадський бюджет – інструмент активних громадян для зміни нашої об’єднаної громади! Якщо Ви маєте активну життєву позицію, а головне – якщо Ви небайдужі як буде розвиватися Ваше село, завчасно готуйтеся до голосування. Для того щоб зробити правильний вибір,  Вам необхідно ознайомитися з Проектами, які  на сьогодні представили на Ваш розсуд жителі територіальної громади.

Переглянути стислу інформацію про Проекти Ви можете тут.

Ознайомитися з повною версією Проектів Ви можете на сторінці “Громадський проект” офіційного веб-сайту Великосеверинівської сільської ради.