Проекти рішень ХV сесії VIII скликання

Проєкти рішень 

ВЕЛИКОСЕВЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

П`ЯТНАДЦЯТА  СЕСІЯ  ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ 

1.Про затвердження порядку денного ХV сесії  VIII скликання. Завантажити

2. Про внесення змін до рішення від 24 грудня 2020 року №49 «Про бюджет Великосеверинівської сільської територіальної громади на 2021 рік» (код бюджету 11507000000).  Завантажити

Додаток

3.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки в с. Підгайці гр. Шевченко Еліні Володимирівні.
4.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки в с. Підгайці гр. Шевченку Богдану Олександровичу.
5.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки в с. Підгайці гр. Репецькій Наталії Анатоліївні.
6.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки в с. Підгайці гр. Куделі Тарасу Сергійовичу.
7.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки в с. Підгайці гр. Бодаку Ігорю Михайловичу.
8.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки в с. Підгайці гр. Кучмі Івану Івановичу.
9.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки в с. Підгайці гр. Білик Діані Сергіївні.
10.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки в с. Підгайці гр. Бурлаковій Олені Миколаївні.
11.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки в с. Велика Северинка гр. Поповій Світлані Миколаївні.
12.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки в с. Велика Северинка гр. Поповій Катерині Василівні.
13.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для індивідуального садівництва та передачу у власність земельних ділянок в с. Оситняжка гр. Оросу Ярославу Юрійовичу.
14.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража та передачу у власність земельної ділянки в с. Созонівка гр. Дяченко Юлії Сергіївні.
15.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки у с. Оситняжка гр. Солодову Віталію Миколайовичу.
16.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки у с. Оситняжка гр. Осіповій Анні Віталіївні.
17.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки у с. Оситняжка гр. Голубу Олександру Сергійовичу.
18.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки у с. Велика Северинка гр. Осадчій Наталії Володимирівна.
19.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр. Олійнику Юрію Семеновичу на території Великосеверинівської сільської ради.
20.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки у с. Оситняжка гр. Дяченко Григорію Карповичу.
21.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки у с. Оситняжка гр. Оросу Ярославу Юрійовичу.
22.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр. Крадожону Ярославу Романовичу на території Великосеверинівської сільської ради.
23.Про затвердження проекту землеустрою одо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки в с. Лозуватка гр. Случу Сергію Анатолійовичу.
24.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки у с. Оситняжка гр. Осіповій Валентині Володимирівні.
25.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки у с. Оситняжка гр. Зайченко Люсі Іванівні.
26.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки у с. Оситняжка гр. Бриурош Валентині Володимирівні.
27.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки в с. Підгайці гр. Ткач Галині Валентинівні.
28.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва та передачі земельної ділянки у власність в СТ «Колос» гр. Тімченко Ларисі Василівні.
29.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва та передачі земельної ділянки у власність в СТ «Колос» гр. Студнікову Олександру Сергійовичу.
30.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва та передачі земельної ділянки у власність в СТ «Колос» гр. Мальцеву Олександру Леопольдовичу.
31.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва та передачі земельної ділянки у власність в СТ «ВОДНИК» гр. Дзюбі Олександра Віталійовича.
32.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва та передачі земельної ділянки у власність в СТ «ВОДНИК» гр. Дзюбі Ірині Володимирівні.
33.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва та передачі земельної ділянки у власність в СТ «Зірка» гр. Головецькій Наталії Олексіївні.
34.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва та передачі земельної ділянки у власність в СТ «Зірка» гр. Головецькому Олексію Валентиновичу.
35.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва та передачі земельної ділянки у власність в с. Созонівка гр. Гришину Андрію Вячеславовичу.
36.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення фермерського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр. Бойку Костянтину Володимировичу на території Великосеверинівської сільської ради.
37.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення фермерського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр. Сіренко Аллі Володимирівні на території Великосеверинівської сільської ради.
38.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення фермерського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр. Сулімі Марині Сергіївні на території Великосеверинівської сільської ради.
39.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі земельної ділянки у власність в с. Високі Байраки гр. Матіко Ірині Валеріївні.
40.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі земельної ділянки у власність в с. Велика Северинка гр. Осадчій Наталії Володимирівні.
41.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі земельної ділянки у власність в с. Оситняжка гр. Оросу Юрію Івановичу.
42.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі земельної ділянки у власність в с. Лозуватка гр. Леонтьєвій Любові Миколаївні.
43.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для городництва у с. Оситняжка гр. Медведєвій Наталії Василівні.

Завантажити пп. 3-43
44.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу у власність земельної ділянки гр. Крикуненко Тетяні Григорівні на території Великосеверинівської сільської ради.
45.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для ведення сінокосіння та випасання худоби на території Великосеверинівської сільської ради гр. Кіму Євгену Юрійовичу.
46.Про передачу земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруду с. Оситняжка гр. Герошенку Олександру Валерійовичу.
47.Про передачу земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруду с. Лозуватка гр. Малюк Людмилі Григорівні.
48.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Велика Северинка гр. Бак Марині Юріївні.
49.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Лесіву Сергію Олександровичу.
50.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та ведення особистого селянського господарства в селі Велика Северинка гр. Сімоновій Світлані Миколаївні.
51.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Оситняжка гр. Приймаку Віктору Володимировичу.
52.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Селяніну Валерію Володимировичу.
53.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Рачонок Людмилі Миколаївні.
54.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та ведення особистого селянського господарства в селі Оситняжка гр. Бойко Валентині Григорівні.
55.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража в с. Созонівка гр. Ляшенку Юрію Володимировичу.
56.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у с. Оситняжка гр. Дяченку Володимиру Григоровичу.
57.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у с. Оситняжка гр. Басистій Валентині Ігнатівні.
58.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Косарчук Лідії Георгіївні на території Великосеверинівської сільської ради.
59.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у с. Оситняжка гр. Нестеренку Віталію Вікторовичу.
60.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у с. Оситняжка гр. Марченко Анастасії Валеріївні.
61.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у с. Лозуватка гр. Сімоновій Юлії Юріївні.
62.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Єфімову Сергію Анатолійовичу на території Великосеверинівської сільської ради.
63.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «МАШИНОБУДІВНИК» гр. Буляку Івану Степановичу.
64.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «МАШИНОБУДІВНИК» гр. Буляку Сергію Івановичу.
65.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «МАШИНОБУДІВНИК» гр. Буляку Андрію Івановичу.
66.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «МАШИНОБУДІВНИК» гр. Заєць Антоніні Миколаївні.
67.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «КОЛОС» гр. Бондарчук Юлії Андріївні.
68.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «КОЛОС» гр. Акбаш Катерині Сергіївні.
69.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «КОЛОС» гр. Корнійчук Олені Андріївні.
70.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «КОЛОС» гр. Корнійчуку Андрію Анатолійовичу.
71.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «КОЛОС» гр. Ківі Тетяні Вікторівні.
72.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «КОЛОС» гр. Попову Геннадію Вікторовичу.
73.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «КОЛОС» гр. Корнійчуку Анатолію Володимировичу.
74.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «КОЛОС» гр. Селіверстову Вадиму Володимировичу.
75.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «КОЛОС» гр. Яношек Наталії Анатоліївні.
76.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «КОЛОС» гр. Кучеру Сергію Валентиновичу.
77.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «КОЛОС» гр. Білоус Анні Володимирівні.
78.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «КОЛОС» гр. Дзензурі Наталії Георгіївні.
79.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «КОЛОС» гр. Дзензурі Олексію Андрійовичу.
80.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «КОЛОС» гр. Дзензурі Андрію Володимировичу.
81.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «КОЛОС» гр. Живку Андрію Анатолійовичу.
82.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «КОЛОС» гр. Амбросю Андрію Миколайовичу.
83.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва в селі Лозуватка гр. Селівестровій Лілії Вікторівні.
84.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва в селі Лозуватка гр. Селівестрову Андрію Павловичу.
85.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва в СТ “КОЛОС” гр. Селіверстовій Людмилі Петрівні.

Завантажити пп. 44-85

86.Про скасування рішень Великосеверинівської сільської ради.

87.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби зі зміною цільового призначення гр. Кучер Надії Костянтинівні на території Великосеверинівської сільської ради.

88.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби с. Підгайці гр. Трохановському Володимиру Петровичу.
89.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби зі зміною цільового призначення гр. Старченко Миколі Васильовичу на території Великосеверинівської сільської ради.
90.Про інвентаризацію земель на території Великосеверинівської сільської ради.
91.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у с. Оситняжка гр. Приймак Наталії Павлівні.
92.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у с. Оситняжка гр. Кісільову Олегу Миколайовичу.
93.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва в селі Високі Байраки гр. Бузуляку Олександру Сергійовичу.
94.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського призначення гр. Жабокрицькій Анжеліці Володимирівні на території Великосеверинівської сільської ради.
95.Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Салетровіч Яніні Володимирівні на території Великосеверинівської сільської ради.
96.Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Громовій Любові Миколаївні на території Великосеверинівської сільської ради.
97.Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Громову Миколі Володимировичу на території Великосеверинівської сільської ради.
98.Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Перепелиці Юрію Сергійовичу на території Великосеверинівської сільської ради.
99.Про передачу земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у с. Підгайці гр. Криволаповій Валентині Дмитрівні.
100.Про передачу земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруду с. Високі Байраки гр. Гірник Тетяні Євгенівні.
101.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради від 06 квітня 2017 року № 576.

102.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради від 25 березня 2021 року № 399.
103.Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності на території Великосеверинівської сільської ради.
104.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради від 25 березня 2021 року № 399.
105.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та ведення особистого Селянського господарства у с. Оситняжка гр. Марштупі Володимиру Анатолійовичу.
106.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) у с. Підгайці гр. Деморацькому Євгену Григоровичу.
107.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Ткалічу Анатолію Григоровичу.
108.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства у с. Оситняжка гр. Приймаку Віктору Володимировичу.
109.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Бондарук Марії Романівні на території Великосеверинівської сільської ради.
110.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Хохотову Сергію Миколайовичу на території Великосеверинівської сільської ради.
111.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Андріяшевській Тетяні Анатоліївні на території Великосеверинівської сільської ради.
112.Про відмову у наданні дозволу на розробку детального плану території гр. Білоног Світлані Олександрівні.
113.Про відмову у передачі земельної ділянки на території Великосеверинівської сільської ради гр. Севастьянову Юрію Володимировичу.
114.Про відмову у передачі земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Севастьяновій Юлії Леонідівні на Великосеверинівської сільської ради.
115.Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки шляхом зміни цільового призначення з індивідуального садівництва на будівництво і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у СТ «КОЛОС» гр. Білоног Світлані Олександрівні.
116.Про відмову у внесенні змін до рішення Великосеверинівської сільської ради від 09 квітня 1993 року № 162.
117.Про відмову у внесенні змін до рішення Великосеверинівської сільської ради від 09 квітня 1993 року № 162.
118.Про відмову у внесенні змін до рішення Великосеверинівської сільської ради від 09 квітня 1993 року № 162.
119.Про відмову у внесенні змін до рішення Великосеверинівської сільської ради від 09 квітня 1993 року № 162.
120.Про відмову у внесенні змін до рішення Великосеверинівської сільської ради від 09 квітня 1993 року № 162.
121.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення фермерського господарства членам СФГ «Валентного Олега Миколайовича» на території Великосеверинівської сільської ради.

122.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради
гр. Гелевер Ірині Геннадіївні.
123.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення емельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради
гр. Майстеренко Дар’ії Олександрівні.
124. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Фалюшнику Сергію Петровичу.
125. Про відмову в задоволенні клопотання гр. Січову Василю Андрійовичу.
126. Про відмову в задоволенні клопотання гр. Чорному Івану Анатолійовичу.
127. Про відмову в задоволенні клопотання гр. Сухарєву Олегу Вікторовичу.

Завантажити пп.86-127
Інші питання