Проекти рішень ХLІV сесії VIII скликання

Проекти рішень 

ВЕЛИКОСЕВЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

СОРОК ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ  ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ 

1.Про затвердження порядку денного XLIV сесії VIII скликання. Повна версія п.1
2. Про внесення змін до рішення від 21 грудня 2019 року № 1200 «Про бюджет Великосеверинівської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік». Повна верія п. 2    Додаток

3. Про внесення змін до структури та штатного розпису Великосеверинівської сільської ради. Повна версія п.3
4. Про затвердження персонального складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Великосеверинівської сільської ради. Повна версія п.4
5. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради від 04 квітня 2020 року №1322 «Про внесення змін до затвердженого плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Великосеверинівської сільської ради на 2020 рік». Повна версія п.5
6 .Про внесення змін до штатного розпису відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради. Повна версія п.6

7.Про внесення змін до штатного розпису відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради. Повна версія п.7

8. Про створення громадських пасовищ на території Великосеверинівської сільської ради.
9. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Іващенко Ганні Анатоліївні.
10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Саловій Надії Григорівні.
11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Дворнік Вікторії Василівні.
12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Скриннику Сергію Петровичу.
13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Дворніку Андрію Івановичу.
14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для удівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Троценку Андрію Олександровичу.
15. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Тріщенко Людмилі Станіславівні.
16. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Шарову Юрію Віталійовичу.
17. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Шаровій Ірині Петрівні.
18. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Шарову Владиславу Віталійовичу.
19. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Пілюгіну Роману Леонідовичу.
20. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Пілюгіній Марині Георгіївні.
21. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Сатибаєвій Галині Миколаївні.
22. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Сатибаєвій Віті Валеріївні.
23. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Сатибаєву Михайлу Михайловичу.
24. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Шуляренко Ользі Анатоліївні.
25. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництвау с. Підгайці гр. Лічман Тетяні Борисівні.
26. Про надання дозволу на розробку технічної документації з землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Великосеверинівської сільської ради гр. Пономаренку Олександру Віталійовичу.
27. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Кравченку Михайлу Васильовичу.
28. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Гандзюк Людмилі Іванівні.
29. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Салову Сергію Віталійовичу.
30. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Кравченко Надії Михайлівні.
31. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Поповічеву Сергію Михайловичу.
32. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Поляковій Катерині Василівні.
33. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Палій Марині Михайлівні.
34. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Кім Адолоїді Олексіївні.
35. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Криці Людмилі Веніамінівні.
36. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Нетису Івану Віталійовичу.
37. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Комісаруку Максиму Володимировичу.
38. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр.Комісаруку Ігорю Володимировичу.
39. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Оситняжка гр. Ткаченко Валентині Михайлівні.
40. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Оситняжка гр. Суковачу Руслану Анатолійовичу.
41. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Лозуватка гр. Банику Василю Васильовичу.
42. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки дляведення особистого селянського господарства в селі Лозуватка гр. Сімонову Анатолію Івановичу.
43. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Іващенку Олександру Андрійовичу.
44. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Скібіцькому Олександру Сергійовичу.
45. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Манукяну Ашхаріку Камовичу.
46. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Гриценку Руслану Володимировичу.
47. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Явтушенку Віктору Миколайовичу.
48. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Волошину Михайлу Анатолійовичу.
49. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Портянко Тетяні Олександрівні.
50. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Портянку Сергію Павловичу.
51. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Логвину Артему Павловичу.
52. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради та передачі земельної ділянки у власність гр. Сафаралієву Олександру Анатолійовичу.
53. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Лук’яненку Олегу Володимировичу.
54. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)
для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Коноваловій Ользі Георгіївні.
55. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)
для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Кучмі Сергію Володимировичу.
56. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)
для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Юрін Діні Михайлівні.
57. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Кочерженко Марії Василівні, гр. Кочерженку Сергію Олександровичу, гр. Кочерженку Дмитру Олександровичу на території Великосеверинівської сільської ради.
58. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для ведення сінокосіння та випасання худоби на території Великосеверинівської сільської ради гр. Волошину Михайлу Анатолійовичу.
59. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для городництва в с. Оситняжка гр. Гончаренку Вадиму Сергійовичу.
60. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби шляхом зміни цільового призначення на території Великосеверинівської сільської ради гр. Канджанзі Симону Ендр’ю.
61. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності на території Великосеверинівської сільської ради.
62. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок членам ФГ «Бутовського Сергія Олександровича» на території Великосеверинівської сільської ради.
63. Про затвердження містобудівної документації «Оновлення та внесення змін до генерального плану села Велика Северинка Кропивницького району Кіровоградської області».
64. Про затвердження містобудівної документації «Оновлення та внесення змін до генерального плану села Оситняжка Кропивницького району Кіровоградської області».
65. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства шляхом зміни цільового призначення гр. Гатману Дмитру Григоровичу.
66. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Рябошапці Костянтину Вікторовичу.
67. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Татарушу Олександру Анатолійовичу.
68. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Явтушенку Олександру Миколайовичу.
69. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Позднякову Дмитру Вікторовичу.
70. Про відмову гр. Сініченко Наталії Миколаївні.
71. Про відмову гр. Сініченко Наталії Миколаївні.
72. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 504 від 31 січня 2017 року.
73. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 609 від 14 листопада 2018 року.
74. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 503 від 31 січня 2017 року.
75. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 585 від 06 квітня 2017 року.
76. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі Великосеверинівській сільській раді.
77. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі Великосеверинівській сільській раді.

Повна версія п.п.8-77