Проекти рішень III сесії VIII скликання

Проекти рішень ВЕЛИКОСЕВЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРЕТЯ  СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

1. Про затвердження порядку денного ІІІ сесії VIII скликання.
  2. Про сільський бюджет об’єднаної територіальної громади на 2017 рік
  3. Про втрату чинності рішень Оситнязької сільської ради.
  4. Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету за січень – червень 2017року.
  5. Про затвердження комплексної програми мобілізації зусиль Великосеверинівської сільської ради та управління Державної казначейської служби України у Кіровоградському районі Кіровоградської області.
  6. Про внесення змін до рішення третьої сесії Великосеверинівської сільської ради восьмого скликання від 11 липня 2017 року № 92 « Про сільський бюджет об’єднаної територіальної громади на 2017 рік».
  7. Про затвердження Програми громадський бюджет Великосеверинівської сільської ради на 2018 рік.
  8. Про встановлення туристичного збору.
  9. Про встановлення податку на майно в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
  10. Про встановлення акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.
  11. Про встановлення транспортного податку.
  12. Про встановлення податку на майно в частині плати за землю.
  13. Про встановлення єдиного податку.
  14. Про затвердження розмірів ставок орендної плати за земельні ділянки в розрізі їх цільового призначення та функціонального використання.
  15. Про надання згоди на розробку містобудівної документації.
  16. Про надання згоди на розробку містобудівної документації ТОВ «Агро-Темп».
  17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для розміщення оздоровчого табору «здоров’я» в оренду гр.. Маєвській Віті Сергіївні в с. Велика Северинка.
  18. Про прийняття закладів культури безоплатно з спільної власності територіальних громад Кіровоградського району до комунальної власності Великосеверинівської сільської ради.
  19. Про прийняття закладів освіти (ДНЗ) безоплатно з спільної власності територіальних громад Кіровоградського району до комунальної власності Великосеверинівської сільської ради.
  20. Про внесення змін до  рішення сесії Великосеверинівської сільської ради №19 від 02 червня 2017 року про затвердження структури чисельності апарату Великосеверинівської сільської ради її виконавчих органів.
  21. Про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» та Кіровоградського регіонального відділення Асоціації міст України.                                                                          Завантажити повну версію Проекта рішень IІI сесії VIII скликання