Проекти рішень I сесії VIII скликання ІІ пленарне засідання

ВЕЛИКОСЕВЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПЕРША СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ  ІІ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ

1. Про затвердження порядку денного ІІ пленарного засідання І сесії VIIIскликання.
  2. Про затвердження складу постійних комісій Великосеверинівської сільської ради.
  3. Про обрання голови постійної комісії з питань освіти, фізичного виховання, культури, охорони здоров’я та соціального захисту.
  4. Про обрання голови постійної комісії з питань регламенту, законності, депутатської діяльності, етики та запобігання корупції.
  5. Про обрання голови постійної комісії з питань планування фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.
  6. Про обрання голови постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, транспорту, зв’язку, екології, благоустрою, комунальної власності, житлово-комунального господарства та охорони навколишнього середовища.
  7. Про утворення старостинського округу.
  8. Про тимчасове покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій, проведення державної реєстрації актів цивільного стану, вчинення дій щодо ведення по господарського обліку на виконуючого обов’язки старости.
  9. Про затвердження структури та чисельності апарату Великосеверинівської сільської ради на 2017 рік.
  10. Про реорганізацію Оситнязької сільської ради шляхом приєднання до Великосеверинівської сільської ради.
  11. Про попередження працівників сільських рад про вивільнення у зв’язку з реорганізацію Оситнязької сільської ради шляхом приєднання до Великосеверинівської сільської ради.
  12. Про затвердження плану роботи Великосеверинівської сільської ради на ІІ півріччя 2017 року.
  13. Про затвердження складу виконавчого комітету.

14.Про затвердження Положення про виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради.

1. Про затвердження заступника сільського голови – начальника фінансово-економічного відділу.
  2. Про затвердження керуючого справами виконавчого комітету – начальника загального відділу.
  3. Про умови оплати праці сільського голови Великосеверинівської сільської ради.
  4. Про умови оплати праці секретаря Великосеверинівської сільської ради.
  5. Про умови оплати праці в. о. старости Оситнязького старостинського округу.
  6. Про умови оплати праці заступника сільського голови – начальника фінансово – економічного відділу.
  7. Про затвердження Положення про відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Великосеверинівської сільської ради.
  8. Про затвердження Положення про відділ бухгалтерського обліку та звітності Великосеверинівської сільської ради.
  9. Про затвердження Положення про  відділ земельних відносин, комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства Великосеверинівської сільської ради.
  10. Про затвердження Положення про  загальний відділ Великосеверинівської сільської ради.
  11. Про затвердження Положення про  сектор реєстрації речових прав Великосеверинівської сільської ради.
  12. Про затвердження Положення про  фінансово-економічний відділ Великосеверинівської сільської ради.
  13. Про затвердження Положення про відділ освіти, молоді, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради.
  14. Про затвердження Положення про  сектор охорони здоров’я та соціального захисту Великосеверинівської сільської ради.
  15. Про виготовлення печаток виконавчого комітету Великосеверинівської сільської ради.
  16. Про створення робочих груп Великосеверинівської сільської ради.
  17. Про внесення змін до програми «Шкільний автобус».

Завантажити повну версію Проекта рішень I сесії VIII скликання ІІ пленарного засідання