Проекти рішень VІI сесії VIII скликання

Проекти рішень 

ВЕЛИКОСЕВЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

СЬОМА  СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ 

1.Про затвердження порядку денного VІI сесії VIII скликання.

Завантажити  повну версію порядку денного  VІI сесії VIII скликання

2. Про внесення змін до рішення ІІІ сесії Великосеверинівської сільської ради восьмого скликання від 11 липня 2017 року №92 “Про сільський бюджет о`бєднаної територіальної громади на 2017 рік”

3. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення в оренду терміном на ____________________років земельної ділянки ТОВ «УПК -ЄВРОПЛЮС».

4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.Пономаренко Людмилі Григоровні в с.Підгайці.

5.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.Гончаренко Олексію Олексійовичу в с.Підгайці.

6.Про затвердження проекту землеустроющодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.Петренку Олександру Євгеновичу в с.Підгайці.

7.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та ведення особистого селянського господарства гр.Кочерзі Крістіні Віталіївни в селі Лозуватка.

8.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Савченку Андрію Васильовичу в селі Підгайці.

9.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Мачаку Віталію Андрійовичу в селі Підгайці.

10.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Тригуб Олександру Івановичу.

11.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Іщенку Денису Анатолійовичу.

12.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайцігр. Лубцову Василю Васильовичу.

13.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Русаковій Оксані Миколаївні.

14.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

15.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Приозерний» гр.Бусел Анастасії Вікторівни.

16.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Приозерний» гр.Каліті Віктору Миколайовичу.

17.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Приозерний» гр.Каліті Юлії Вікторівні.

18.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Приозерний» гр.Тітаренко Олександрі Олександрівні.

19.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Приозерний» гр.Тітаренко Аллі Миколаївні.

20.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Приозерний» гр.Тітаренку Євгенію Олександровичу.

21.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Приозерний» гр.Баранчук Оксані Степанівні.

22.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Приозерний» гр.Баранчуку Сергію Миколайовичу.

23.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Приозерний» гр.Буселу Віктору Миколайовичу.

24.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Приозерний» гр.Буселу Денису Вікторовичу.

25.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Приозерний» гр.Бусел Ганні Вікторівні.

26.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Приозерний»гр. Добі Ігорю Володимировичу.

27.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Приозерний» гр.Будьку Геннадію Анатолійовичу.

28.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Приозерний» гр.Хільченку Сергію Васильовичу.

29.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Приозерний» гр.Шарову Олександру Федоровичу.

30.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Приозерний» гр.Шарову Юрію Федоровичу.

31Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в с.Велика Северинкагр. Кучеренко Ріммі Михайлівні.

32.Про подовження терміну дії рішення Великосеверинівської сільської ради № 429 від 22 листопада 2016 року.

33.Про подовження терміну дії рішення Великосеверинівської сільської ради № 1448 від 14 липня 2015 року.

34.Про подовження терміну дії рішення Великосеверинівської сільської ради № 997 від 07 лютого 2014 року.

35.Про подовження терміну дії рішення Великосеверинівської сільської ради № 1370 від 23 квітня 2015 року.

36.Про подовження терміну дії рішення Великосеверинівської сільської ради № 434 від 22 листопада 2016 року.

37. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під розміщення підприємства по продажу та обслуговуванню сільськогосподарської техніки.

38. Про подовження терміну дії рішення Великосеверинівської сільської ради№ 440 від 22 листопада 2016 року.

39.Про подовження терміну дії рішенняВеликосеверинівської сільської ради№ 223 від 26 травня 2016 року

40.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд(присадибна ділянка) та ведення особистого селянського господарства гр.Люшні Наталіїї Олександрівнів селі Велика Северинка.

41.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинкугосподарських будівель та споруд(присадибна ділянка) та ведення особистого селянського господарства гр.Скібіцькому Миколі Івановичув селі Велика Северинка.

42 .Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд(присадибна ділянка) та ведення особистого селянського господарствагр.Гончару Володимиру Михайловичув селі Оситняжка.

Завантажити   повну версію проектів рішень  п. 3-42 VІI сесії VІІІ скликання.