УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХVІІ СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 23/12/2021 року №1143 Велика Северинка
Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради від 28 грудня 2020 року № 65 «Про затвердження Програми із запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на 2021-2023 роки»

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та відповідно до рішення сесії Великосеверинівської сільської ради від 05 травня 2021 року № 475 «Про внесення змін до структури та штатного розпису Великосеверинівської сільської ради»,

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Внести до Програми із запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на 2021-2023 роки (далі – Програма) наступні зміни:
1.1. Пункт 3 паспорту Програми викласти в такій редакції: «Розробник Програми – Відділ соціального захисту населення та охорони здоров’я Великосеверинівської сільської ради».
1.2. Пункт 4 паспорту Програми викласти в такій редакції: «Відповідальні виконавці Програми – Відділ соціального захисту населення та охорони здоров’я Великосеверинівської сільської ради».
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, фізичного виконання, культури, охорони здоров’я та соціального захисту сільської ради.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

Додаток