УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХVІІ СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 23/12/2021 року №1146 Велика Северинка
Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради від 28 грудня 2020 року №61 «Про затвердження Програми відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян Великосеверинівської сільської ради на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом на 2021-2023 роки»

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та відповідно до рішення сесії Великосеверинівської сільської ради від 05.05.2021 року №475 «Про внесення змін до структури та штатного розпису Великосеверинівської сільської ради»,

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Внести до Програми відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян Великосеверинівської сільської ради на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом на 2021-2023 роки» (далі – Програма) наступні зміни:
1.1.Пункт 3 паспорту Програми викласти в такій редакції: «Розробник Програми – Відділ соціального захисту населення та охорони здоров’я Великосеверинівської сільської ради.
1.1.Пункт 4 паспорту Програми викласти в такій редакції: «Відповідальні виконавці Програми» – Відділ соціального захисту населення та охорони здоров’я Великосеверинівської сільської ради.
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, фізичного виховання, культури, охорони здоров’я та соціального захисту сільської ради.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

Додаток