УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХХІV СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 03/05/2022 року №1176 Велика Северинка
Про затвердження Програми "Про порядок поховання на період воєнного стану у Великосеверинівській територіальній громаді на 2022 рік"

Відповідно до Указу Президента України "Про введення воєнного стану в Україні", Законів України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», «Про поховання та похоронну справу», Постанови КМУ від 28.10.2004р. №1445 «Про затвердження Порядку проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності і осіб з інвалідністю внаслідок війни» (зі змінами), пунктом 5 частини першої статті 91 Бюджетного кодексу України, п. 22 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою покращення рівня забезпечення надання ритуальних послуг мешканцям територіальної громади,

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Програму «Про порядок поховання на період воєнного стану у Великосеверинівській територіальній громаді на 2022 рік». що додається.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на виконавчий комітет сільської ради.

 

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

Додаток