УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХХІХ СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/12/2022 року №1242 Велика Северинка
Про затвердження програми розвитку культури та охорони культурної спадщини Великосеверинівської сільської ради на 2023-2024 роки

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про культуру», «Про бібліотеки і бібліотечну справу», «Про охорону культурної спадщини»,

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму розвитку культури та охорони культурної спадщини Великосеверинівської сільської ради на 2023-2024 роки (далі – Програма), що додається.

2. Відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради забезпечити організацію виконання рішення.

3. Визнати таким, що втратило чинність рішення ІІ сесії VIII скликання Великосеверинівської сільської ради від 28 грудня 2020 року № 73 «Про затвердження Програми розвитку культури та охорони культурної спадщини на території Великосеверинівської сільської ради на 2021-2022 роки».

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, фізичного виховання, культури, охорони здоров’я та соціального захисту.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

Додаток