УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХХХІV СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 29/08/2023 року №1371 Велика Северинка
Про затвердження «Програми підтримки жителів села Мала Олександрівка Великоолександрівської селищної територіальної громади Бериславського району Херсонської області на 2023 рік»

Відповідно до Бюджетного кодексу України, Указу Президента України від 24.02.2022 року № 64 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24.02.2022 року № 2102-IX «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про компенсацію за пошкодження та знищення окремих категорій об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України, та Державний реєстр майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України», постанови КМУ від 11.03.2022 р. № 252 «Деякі питання формування та виконання місцевих бюджетів у період воєнного стану», постанови КМУ від 19 квітня 2022 р. № 473 «Про затвердження Порядку виконання невідкладних робіт щодо ліквідації наслідків збройної агресії російської федерації, пов’язаних із пошкодженням будівель та споруд» та протокольного рішення за результатами селекторної наради з начальниками ОВА під головуванням Заступника Керівника Офісу Президента України О. Кулеби щодо проєкту патронату над деокупованими населеними пунктами Херсонської області, що відбулась 03.06.2023 року, розпорядження начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації від 24.07.2023 року № 833-р «Про залучення комунальних бригад до ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Херсонської області» та протоколу наради начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації від 29.05.2023 року № 10 п. 4 щодо ліквідації наслідків збройної агресії в Херсонській області та термінового визначення переліку будівельних матеріалів та відновлювальних робіт з ремонту житлових будинків (один житловий будинок на громаду), які розташовані у с. Мала Олександрівка Великоолександрівської селищної територіальної громади Бериславського району Херсонської області, та заяви гр. Бородіної Альони Олександрівни від 14.08.2023 року № Б-138

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Затвердити «Програму підтримки жителів села Мала Олександрівка Великоолександрівської селищної територіальної громади Бериславського району Херсонської області на 2023 рік» (далі – Програма), додається.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій та земельних відносин, будівництва, транспорту, зв’язку, екології, та охорони навколишнього середовища Великосеверинівської сільської ради.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

Додаток
Додаток