УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХХХІХ СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/12/2023 року №1427 Велика Северинка
Про затвердження Програми відшкодування витрат надавачам послуг за пільгове перевезення, зв'язок, передбачені чинним законодавством України, у Великосеверинівській територіальній громаді на 2024 - 2026 роки

Відповідно до Конституції України, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про автомобільний транспорт», Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», Законом України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам», «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам», Законом України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», Законом України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», Законом України «Про охорону дитинства» з метою реалізації соціальної політики, посилення соціального захисту громадян,

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму відшкодування витрат надавачам послуг за пільгове перевезення, зв’язок, передбачені чинним законодавством України, у Великосеверинівській територіальній громаді на 2024 – 2026 роки, що додається.

2. Фінансовому відділу проводити фінансування Програми відшкодування витрат надавачам послуг за пільгове перевезення, зв’язок, передбачені чинним законодавством України, у Великосеверинівській територіальній громаді на 2024 – 2026 роки виходячи з бюджетного призначення, затвердженого в бюджеті громади на відповідний рік.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії сільської ради: з питань освіти, фізичного виховання, культури, охорони здоров’я та соціального захисту; з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

Додатки