УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХХХІХ СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/12/2023 року №1447 Велика Северинка
Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту на території Великосеверинівської територіальної громади на 2024-2026 роки

На виконання Закону України «Про фізичну культуру і спорт» ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування», Постанови Кабінету Міністрів України від 04 листопада 2020 року № 1089 «Про затвердження Стратегії розвитку фізичної культури і спорту на період до 2028 року» та з метою створення умов щодо залучення широких верств населення до масового спорту, популяризації здорового способу життя,

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Програму розвитку фізичної культури і спорту на території Великосеверинівської територіальної громади на 2024-2026 роки (далі – Програма), що додається.

2.Фінансовому відділу проводити фінансування Програми виходячи з бюджетного призначення, затвердженого в бюджеті громади на відповідний рік.

3.Організацію виконання рішення покласти на відділ освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань освіти, фізичного виховання, культури, охорони здоров’я та соціального захисту.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

Додатки