УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХХХІХ СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/12/2023 року №1449 Велика Северинка
Про затвердження Програми «Шкільний автобус» на території Великосеверинівської сільської ради на 2024-2026 роки

Відповідно до Закону України «Про освіту», Закону України «Про повну загальну середню освіту», Закону України «Про позашкільну освіту», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про дошкільну освіту», Закону України «Про позашкільну освіту», п. 3 р.1 Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Програму «Шкільний автобус» на території Великосеверинівської сільської ради на 2024-2026 роки (далі – Програма), що додається.
2.Фінансовому відділу проводити фінансування Програми «Шкільний автобус» на території Великосеверинівської сільської ради на 2024-2026 роки виходячи з бюджетного призначення, затвердженого в бюджеті громади на відповідний рік.
3.Організацію виконання рішення покласти на відділ освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради.
4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій та з питань освіти, фізичного виховання, культури, охорони здоров’я та соціального захисту.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

 

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

Додатки