УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XLІ СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 20/02/2024 року №1489 Велика Северинка
Про внесення змін та доповнень до Програми «ТУРБОТА» по поліпшенню соціального захисту громадян на 2024 – 2026 роки

Відповідно до Конституції України, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», Законом України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», Законом України «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», Законом України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», Законом України «Про поховання та похоронну справу», з метою реалізації соціальної політики, посилення соціального захисту ветеранів війни та праці, інвалідів, одиноких непрацездатних та малозабезпечених громадян,

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни та доповнення до додатків Програми «ТУРБОТА» по поліпшенню соціального захисту громадян на 2024 – 2026 роки, затвердженої рішенням сесії від 22 грудня 2023 року №1432, що додаються.

2. Фінансовому відділу проводити фінансування Програми «ТУРБОТА» по поліпшенню соціального захисту громадян на 2024 – 2026 роки виходячи з бюджетного призначення, затвердженого в бюджеті громади на відповідний рік.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії сільської ради: з питань освіти, фізичного виховання, культури, охорони здоров’я та соціального захисту; з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

 

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

Додатки