УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
IX СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/12/2017 року №283 Велика Северинка
Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Великосеверинівської сільської ради на 2018 рік

Відповідно до Закону України "Про засади державної регіональної політики" , Закону України "Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України", постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2003 року № 621 (із змінами і доповненнями),

  1. Затвердити Програму соціально-економічного та культурного розвитку Великосеверинівської сільської ради на 2018 рік (далі – Програма), що додається.
  2. Рекомендувати виконавчому комітету Великосеверинівської сільської ради розробити механізм реалізації завдань Програми та внесення у разі необхідності, пропозицій щодо доповнень, змін до неї з урахуванням впровадження змін у законодавчих і нормативно-правових актах держави.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, та інвестицій та з питань освіти, фізичного виховання, культури, охорони здоров’я та соціального захисту.

 

 

 

 

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

ПРОГРАМА соціально-економічного та культурного розвитку Великосеверинівської сільської ради на 2018 рік
Таблиці