УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
IX СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/12/2017 року №292 Велика Северинка
Про затвердження Програми на 2018 рік, Порядку та Типового договору про відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом.

Керуючись п.22. ч.1ст. 26, 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. 91 Бюджетного Кодексу України з метою виконання власних повноважень

  1. Затвердити Програму відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом на 2018 рік(далі – Програма), що додається.
  2. Затвердити Порядок відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом, що додається.
  3. Затвердити Типовий договір про відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом, що додається.
  4.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, та інвестицій та з питаньосвіти, фізичного виховання, культури, охорони здоров’я та соціального захисту.
Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

ПРОГРАМА відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом на 2018рік