УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XV СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 29/05/2018 року №429 Велика Северинка
Про затвердження символіки села Велика Северинка Кіровоградського району

керуючись статтями 22, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, на виконання Указу Президента України від 18 травня 2000 року №694/2000 «Про впорядкування геральдичної справи в Україні», враховуючи «Методичні рекомендації з питань геральдики і прапорництва областей, районів, районів у містах та територіальних громад міст, селищ і сіл (територіальні та муніципальні символи)» Українського геральдичного товариства, розглянувши проект герба та прапора села Велика Северинка, їх описи та пояснення (автори Кривенко В.Є., Філімонов В. С., Шляховий К. В.), беручи до уваги протокол №6 засідання робочої групи комісії з питань впровадження символіки територіальних громад сіл, селищ, міст області (Геральдичної комісії) при Кіровоградській обласній раді сьомого скликання від 23.05.2018 року

1.Затвердити герб села Велика Северинка Кіровоградського району згідно додатку 1 (автори Кривенко В. Є., Філімонов В. С., Шляховий К. В.).

2.Затвердити прапор села Велика Северинка Кіровоградського району згідно додатку 2 (автори Кривенко В. Є., Філімонов В. С., Шляховий К. В.).

3.Затвердити опис та пояснення символіки села Велика Северинка Кіровоградського району згідно додатку 3 (автори Кривенко В. Є., Філімонов В. С., Шляховий К. В.).

4.Затвердити Положення про порядок використання герба і прапора села Велика Северинка Кіровоградського району згідно додатку 4.

5.Виконавчому комітету Великосеверинівської сільської ради довести зображення Герба і Прапора села Велика Северинка з їх описом та поясненням, а також Положення про символіку села Велика Северинка Кіровоградського району до відома населення.

6.Сільському голові повідомити про прийняте рішення з наданням його копій комісії при Кіровоградській обласній раді з питань впровадження символіки територіальних громад сіл, селищ, міст, районів, області, Українське геральдичне товариство та його обласне відділення.

7.Сільському голові укласти з автором символіки авторський договір про передачу виключних майнових прав.

8.Контроль за виконанням даного рішення покласти на Великосеверинівського сільського голову ЛЕВЧЕНКА С. В.

 

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

Додаток 1
Додаток 2
Положення
Опис символіки