УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
VІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 05/05/2021 року №475 Велика Северинка
Про внесення змін до структури та штатного розпису Великосеверинівської сільської ради

Відповідно до ст.26, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст.21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», Постанови Кабінету Міністрів від 30 серпня 2002 року № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА :

1.Внести зміни до структури та штатного розпису Великосеверинівської сільської ради, виклавши додаток 1 та 2 до рішення сесії сільської ради від 25 березня 2021 року №326 «Про внесення змін до структури та штатного розпису Великосеверинівської сільської ради на 2021 рік» у новій редакції, а саме:

1)Вивести із структури сільської ради службу у справах дітей та соціального захисту населення сільської ради шляхом поділу на два відділи, а саме:
– Службу у справах дітей сільської ради;
– Відділ соціального захисту населення та охорони здоров’я сільської ради.

2)Вивести із відділу правової роботи, державної реєстрації, запобігання та виявлення корупції сільської ради посаду державного реєстратора та ввести дану посаду до підрозділу професіоналів.

3)Змінити назву відділу правової роботи, державної реєстрації, запобігання та виявлення корупції сільської ради на відділ правового забезпечення та проектно-інвестиційної діяльності сільської ради.

4)Ввести до відділу правового забезпечення та проектно-інвестиційної діяльності сільської ради посаду головного спеціаліста.

5)Ввести до підрозділу «Технічний персонал» посаду «робітник з благоустрою сільської ради» у кількості 4-х осіб.

2. Визнати таким, що втратило чинність рішення сесії Великосеверинівської сільської ради від 25 березня 2021 року №326 «Про внесення змін до структури та штатного розпису Великосеверинівської сільської ради на 2021 рік».
3. Затвердити Положення про відділ правового забезпечення та проектно-інвестиційної діяльності Великосеверинівської сільської ради (додається).

4. Визнати таким, що втратило чинність рішення сесії Великосеверинівської сільської ради від 27.11.2020 року №27 «Про затвердження Положення про відділ правової роботи, державної реєстрації, запобігання та виявлення корупції Великосеверинівської сільської ради».

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій сільської ради.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

Додатки
Додаток