УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XХVІI СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 08/02/2019 року №700 Велика Северинка
Про внесення доповнень до Правил благоустрою території Великосеверинівської сільської ради затверджених рішенням сесії Великосеверинівської сільської ради від 29 березня 2018 року №376 «Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Великосеверинівської сільської ради на 2018-2023 роки»

Відповідно до ст. ст. 26,42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.34 Закону України “Про благоустрій населених пунктів”

1.Внести доповнень до Правил благоустрою території Великосеверинівської сільської ради затверджених рішенням сесії Великосеверинівської сільської ради від  29 березня 2018 року  №376 «Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Великосеверинівської сільської ради на 2018-2023 роки» (додаток1).

2. Дані доповнення до Правил є обов’язковими до виконання:

– для суб’єктів господарювання, які починають свою діяльність на території після затвердження даних вимог;

– для діючих суб’єктів господарювання протягом 1 року.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови  з господарських питань та охорони праці сільської ради М. Кравченка та постійну комісію з питань екології, раціонального використання природних ресурсів, благоустрою, розвитку населених пунктів, житлово-комунального господарства та охорони навколишнього середовища.

 

 

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

Додаток