УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XХХІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 16/04/2019 року №765 Велика Северинка
Про затвердження Програми із запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на 2019-2020 роки

Відповідно до Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», п. 22 ст. 26, ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 № 658 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі», на виконання вимог спільного наказу міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту та міністерства внутрішніх справ №3131/386 від 07.09.2009 «Про затвердження Інструкції щодо порядку взаємодії структурних підрозділів, відповідальних за реалізацію державної політики щодо попередження насильства в сім'ї, служб у справах дітей, центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та відповідних підрозділів органів внутрішніх справ з питань здійснення заходів з попередження насильства в сім'ї»,

  1. Затвердити Програму із запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на 2019-2020 роки (додаток 1).
  2. Затвердити заходи щодо реалізації Програми із запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на 2019-2020 роки (додаток 2).
  3. Фінансово-економічному відділу сільської ради при формуванні бюджету передбачати фінансування на реалізацію заходів Програми із запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету, начальника загального відділу сільської ради та постійну комісію з питань освіти, фізичного виховання, культури, охорони здоров’я та соціального захисту сільської ради.

 

 

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

Додаток 1
Додаток 2