УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XХХІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 13/06/2019 року №901 Велика Северинка
Про затвердження Положення пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів сільської ради

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та з метою створення умов для розвитку інфраструктури населених пунктів сільської ради,

1.Затвердити Положення про пайову участь у розвитки інфраструктури населених пунктів Великосеверинівської сільської ради (додаток  №1).
2.Затвердити форму договору про пайову участь у розвитку інфраструктури населених пунктів Великосеверинівської сільської ради (додаток №2).
3.Виконавчому комітету забезпечити оприлюднення на офіційному веб-сайті Великосеверинівської сільської ради дане рішення та Положення.
4.Дане рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.
5.Вважати таким, що втратило чинність рішення Великосеверинівської сільської ради № 400 від 14.03.2012 року та рішення Оситнязької сільської ради № 176 від 29.02.2012 року.
6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань земельних відносин, будівництва, транспорту, зв’язку, екології, благоустрою, комунальної власності, житлово-комунального господарства та охорони навколишнього середовища.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

Додатки