УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 23/12/2021 року №131
Про затвердження скоригованого тарифу на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення

Відповідно до ст.ст.28,30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», клопотання в.о. начальника КП «Созонівський комунальник» Алавердяна Г.А. та заслухавши інформацію начальника відділу земельних відносин, комунальної власності, житлово-комунального господарства, інфраструктури та економічного розвитку Косарчук Л.Г.,

виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради
В И Р І Ш И В:

1.Затвердити скоригований тариф для КП «Созонівський комунальник» на надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення споживачам с. Созонівка на 2022 рік та ввести в дію з 01.02.2022 року (додається).
2. В.О. начальника КП «Созонівський комунальник» Алавердян Г.А., забезпечити інформування споживачів с. Созонівка про зміну тарифів на надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.
3. В.О. начальника КП «Созонівський комунальник» Алавердян Г.А.:
– провести розрахунок тарифів на надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення споживачам с. Созонівка.
– розробити та затвердити інвестиційну програму на 2022-2023 роки.
Проект розрахунку тарифів та інвестиційної програми подати до Великосеверинівської сільської ради на розгляд та затвердження до 01 липня 2022 року.
3. Скасувати дію рішення засідання виконавчого комітету Созонівської сільської ради Кіровоградського району Кіровоградської області сьомого скликання №41 від 28 вересня 2018 року «Про затвердження скоригованого тарифу на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, що надаються КП «Созонівський комунальник».

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на Великосеверинівського сільського голову Левченка С. В.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

Додаток
Додаток