УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 23/12/2021 року №133
Про затвердження заходів із збирання, утилізації, захоронення рослинності та її залишків (відходів) та заборони їх спалювання на території Великосеверинівської сільської ради

Керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до законів України «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про охорону атмосферного повітря», ст.6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, враховуючи лист Державної екологічної інспекції Придніпровського округу від 25 жовтня 2021 року № 2-9756-51,

виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради
В И Р І Ш И В:

1.Затвердити заходи із збирання, утилізації, захоронення рослинності та її залишків (відходів) та заборони їх спалювання на території Великосеверинівської сільської ради (Додаток 1).

2.Утворити постійно діючу робочу групу для запобігання та виявлення фактів спалювання рослинності та її залишків (відходів) на території Великосеверинівської сільської ради (надалі – робоча група) та затвердити її склад (Додаток 2).

3.Робочій групі:
– в своїй роботі керуватися нормативно-правовими актами України;
– засідання проводити в міру необхідності, результати засідань оформляти протокольно;
– висновки та пропозиції надавати Великосеверинівському сільському голові.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин, комунальної власності, житлово – комунального господарства, інфраструктури та економічного розвитку Великосеверинівської сільської ради Лідію Косарчук.

 

 

 

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

Додаток