УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 19/01/2018 року №3
Про види суспільнокорисних робіт на території Великосеверинівської сільської ради

Відповідно пп.7 п”а” ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, згідно Запитів №3/1932 та №3/1933 від 22.12.2017 року Кіровоградського районного сектору Кропивницького міського відділу з питань пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України та заслухавши інформацію сільського голови Левченка С. В. про залучення порушників та осіб яких засуджено та на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт на території сільської ради,

виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради

 

В И Р І Ш И В :

1. Залучати порушників та осіб яких засуджено та судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт до виконання безоплатних суспільно-корисних робіт по благоустрою території Великосеверинівської сільської ради.

2.Затвердити перелік об”єктів (згідно додатка), на якихпорушники та засудженібудутьвідбуватигромадськіроботи не більше 4-х годин в день.

3.Контроль за виконаннямданогорішенняпокласти на заступника сільського голови з господарських питань та охорони праці – КРАВЧЕНКА М. В.

 

 

 

 

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

Перелік об”єктів