УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 20/04/2022 року№36
Про стан діяльності відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Великосеверинівської сільської ради за 2021 рік

На виконання Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення сесії Великосеверинівської сільської ради від 23 грудня 2021 року «Про затвердження Положення про відділ соціального захисту населення та охорони здоров’я Великосеверинівської сільської ради в новій редакції» та заслухавши інформацію начальника відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я сільської ради Анастасії Цапушел,

виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради
В И Р І Ш И В:

1. Інформацію начальника відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я сільської ради Анастасії Цапушел щодо діяльності відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Великосеверинівської сільської ради за 2021 рік прийняти до відома.

2. Вважати, виконання обов’язків покладених на відділ соціального захисту населення та охорони здоров’я сільської ради у 2021 році задовільними.

3. Начальнику відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я сільської ради Цапушел А.С. надалі вживати заходів щодо виконання покладених на відділ обов’язків, відповідно до Положення та згідно чинного законодавства України.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на Великосеверинівського сільського голову Сергія Левченка.

 

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

Додаток