УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 24/01/2019 року№5
Про ініціативну групу з підготовки установчих зборів

Відповідно до статті 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 8 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим,обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»,

виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради

В И Р І Ш И В

  1. Утворити ініціативну групу з підготовки установчих зборів Громадської ради при виконавчому комітеті Великосеверинівської сільської ради та затвердити її склад (додається).
  2. Ініціативній групі провести організаційну роботу з підготовки та проведення установчих зборів, підготувати відповідні документи та оприлюднити відповідну інформацію на офіційному веб-сайті Великосеверинівської сільської ради.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря сільської ради Коломієць А.С. та відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю (Чернява А.О.).

 

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

Додаток