УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 27/05/2021 року№59
Про затвердження Положення комісії з питань реалізації державної регуляторної політики на території Великосеверинівської ТГ

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308 «Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта», ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи велике суспільне значення для Великосеверинівської територіальної громади та суб’єктів господарської діяльності актів регуляторного характеру та з метою їх якісної підготовки,

виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради
В И Р І Ш И В:

1. Затвердити Положення комісії з питань реалізації державної регуляторної політики на території Великосеверинівської ТГ (додається).
2. Віднести до компетенції комісії усі регуляторні акти, що плануються приймати як рішеннями сільської ради так і рішеннями виконавчого комітету.

3. Оприлюднювати проекти регуляторних актів та регуляторні акти відповідно до норм чинного законодавства та Положення.

4.Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету від 30.03.2018р. № 16 «Про створення комісії з питань реалізації державної регуляторної політики на території Великосеверинівської ОТГ».
5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на Великосеверинівського сільського голову Левченка С. В..

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

Додаток