УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 22/12/2018 року№61
Про відведення місць та обладнання стендів, дощок оголошень у людних місцях для розміщення матеріалів передвиборної агітації

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету щодо відведення місць та обладнання стендів, дощок оголошень у людних місцях для розміщення матеріалів передвиборної агітації, враховуючи постанову Верховної Ради України від 26 листопада 2018 року №2631-VIII «Про призначення чергових виборів Президента України» та керуючись ст. 59 Закону України «Про вибори Президента України»,

виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради

В И Р І Ш И В

1.Відвести місця та обладнати стенди, дошки оголошень у людних місцях для розміщення матеріалів передвиборної агітації згідно з додатком.

2.Відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю інформувати населення щодо відведення та обладнання стендів, дощок оголошень у визначених місцях для розміщення матеріалів передвиборної агітації.

3.Відповідальність за виконання даного рішення покласти на заступника сільського голови з господарських питань та охорони праці КРАВЧЕНКА М. В.

4. Контроль за виконання даного рішення  залишаю за собою.

 

 

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

Додаток