Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 14/11/2022 року №104-од Велика Северинка
Про створення комісії з проведення огляду стану готовності захисних споруд цивільного захисту на території Великосеверинівської сільської ради

Керуючись Кодексом Цивільного захисту України, ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.. 15 закону України «Про правовий режим воєнного стану», розпорядженнями Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2022 року № 179-р «Про організацію функціонування єдиної державної системи цивільного захисту в умовах воєнного стану» та від 24 лютого 2022 року № 181-р «Питання запровадження та забезпечення здійснення заходів правового режиму воєнного стану в Україні», на виконання доручення начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації від 18 серпня 2022 року № 01-26/108/0.1 та від 11 листопада 2022 року № 01-26/160/0.1, з метою забезпечення належного укриття населення у разі загрози виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з військовими діями на території громади:

1. Створити комісію з проведення огляду стану готовності захисних споруд цивільного захисту (протирадіаційних укриттів, споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів), що за своїми технічними характеристиками та захисними властивостями можуть бути використані в якості найпростіших укриттів (додаток ).

2. Комісії провести рейдові перевірки стану готовності об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту (протирадіаційних укриттів, споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів) та надати рекомендації щодо приведення їх у стан готовності для використання за призначенням.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій Левченко

Додатки :