Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 26/09/2019 року №105-од Велика Северинка
Про складання проекту бюджету Великосеверинівської ОТГ на 2020 рік та прогнозу бюджету на 2021-2022 роки

Відповідно до статей 21, 75, 76 Бюджетного кодексу України, статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2019 року № 621 «Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проектів Бюджетної декларації та державного бюджету», з метою забезпечення своєчасного складання проекту бюджету Великосеверинівської ОТГ на 2020 рік та прогнозу бюджету на 2021-2022 роки

1.Затвердити склад робочої групи з підготовки проекту бюджету Великосеверинівської ОТГ на 2020 рік та прогнозу бюджету на 2021-2022 роки згідно з додатком.

2.Складання проекту бюджету Великосеверинівської ОТГ на 2020 рік та прогнозу бюджету на наступні за плановим два бюджетні періоди здійснити відповідно до основних прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку України на 2020-2022 роки, схвалених постановою Кабінету Міністрів України від 15 травня 2019 року № 555, та відповідно до цілей і пріоритетів, визначених у прогнозних і програмних документах економічного і соціального розвитку Великосеверинівської ОТГ та області.

3.Затвердити План заходів щодо організації роботи з формування проекту бюджету Великосеверинівської ОТГ на 2020 рік та складання його прогнозу на 2021-2022 роки (далі – План заходів), що додається. Головним розпорядникам коштів бюджету Великосеверинівської ОТГ забезпечити виконання Плану заходів.

4.Виконавчим органам сільської ради – головним розпорядникам коштів бюджету:
1)при розрахунку показників видатків та кредитування до проекту бюджету Великосеверинівської ОТГ на 2020 рік врахувати особливості складання проектів місцевих бюджетів, підвищення розмірів державних соціальних стандартів, визначених проектом Бюджетної декларації на 2020-2022 роки;

2)визначити цілі державної політики у відповідній сфері діяльності, показники їх досягнення та здійснити першочергове забезпечення їх фінансовими ресурсами;

3)у разі відхилення оцінки основних прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку України, внесення змін до Податкового кодексу України та Бюджетного кодексу України, забезпечити перегляд розрахунків до проекту бюджету Великосеверинівської ОТГ на 2020 рік та прогнозу на 2021-2022 роки та приведення їх у відповідність до чинного законодавства;

4)надати фінансово-економічному відділу Великосеверинівської сільської ради до 15 листопада 2019 року на узагальнення для врахування в проекті бюджету Великосеверинівської ОТГ на 2020 рік результати консультацій з громадськістю;

5.Виконавчим органам сільської ради – головним розпорядникам коштів бюджету Великосеверинівської ОТГ забезпечити подання фінансово-економічному відділу Великосеверинівської сільської ради до 11 жовтня 2019 року бюджетних запитів за доведеними формами та з урахуванням вимог Інструкції з їх підготовки, до яких додати розрахунки, аргументовані пояснення та обґрунтування потреби в бюджетних коштах за кожним кодом програмної та економічної класифікації видатків, відповідність проекту видатків вимогам щодо жорсткого режиму економії бюджетних коштів, досягнення максимальних результатів при мінімальних затратах, приведення фінансових зобов’язань у відповідність до реальних можливостей бюджету Великосеверинівської ОТГ.

6.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :