Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 28/08/2020 року №105-од Велика Северинка
Про створення комісії по обстеженню посівів сільськогосподарських культур на земельних частках (паях), що використовуються одноосібно, на території Великосеверинівської сільської ради

Відповідно до п.6, 15 ч. «Б» ст.33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,з метою об’єктивного обстеження посівів сільськогосподарських культур на земельних частках (паях), що використовуються одноосібно на території Великосеверинівської сільської ради:

1.Затвердити склад комісії по обстеженню посівів сільськогосподарських культур на земельних частках (паях), що використовуються одноосібно на території Великосеверинівської сільської ради, додається.

2. Комісії організувати обстеження посівів сільськогосподарських культур згідно поданих заяв.

3.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :