Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
від 27/08/2018 року №106-од Велика Северинка
Про затведження інструкції з підготовки бюджетних запитів головними розпорядниками коштів сільського бюджету Великосеверинівської сільської ради

На виконання статті 75 Бюджетного кодексу України та наказу Міністерства фінансів України від 17.07.2015 № 648 «Про затвердження типових форм бюджетних запитів для формування місцевих бюджетів», зі змінами та доповненнями, з метою запровадження організаційних, фінансових та інших обмежень, яких зобов’язані дотримуватися розпорядники бюджетних коштів у процесі підготовки бюджетних запитів та для підготовки проекту сільського бюджету за програмно-цільовим методом.

1. Затвердити Інструкцію з підготовки бюджетних запитів головними розпорядниками коштів сільського бюджету Великосеверинівської сільської ради за програмно- цільовим методом (далі –Інструкція), згідно з додатком .
  2. Начальнику фінансово-економічного відділу Великосеверинівської сільської ради :

-довести вищезазначену Інструкцію до відома головних розпорядників коштів сільського бюджету та провести роз’яснювальну роботу щодо заповнення головними розпорядниками форм бюджетного запиту;

– провести аналіз показників бюджетних запитів щодо доцільності та обґрунтованості включення їх до проекту сільського бюджету на наступний рік у відповідності з вимогами бюджетного законодавства.

1. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.
Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :