Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 15/11/2022 року №107-од Велика Северинка
Про затвердження ПЛАНУ ЗАХОДІВ в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» на 2022 рік

Відповідно до Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», на виконання заходів щодо реалізації Програми із запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на 2021-2023 роки, затверджених рішенням сесії Великосеверинівської сільської ради від 28 грудня 2020 року № 65 та з метою відзначення:

1.Затвердити ПЛАН ЗАХОДІВ в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» на 2022 рік (додається).
2. Забезпечити виконання ПЛАНУ ЗАХОДІВ в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» на 2022 рік: Відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Великосеверинівської сільської ради, КЗ «Центр надання соціальних послуг населенню Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області», Службі у справах дітей Великосеверинівської сільської ради, Відділу освіти, молоді та спорту культури та туризму Великосеверинівської сільської ради.
3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій Левченко

Додатки :