Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 04/10/2019 року №109-од Велика Северинка
Про проведення позапланової інвентаризації майна Підгайцівської філії Оситнязького Центру культури та дозвілля

Відповідно до ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказу начальника відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради «Про звільнення Зайцевої Т.В.» від 29 жовтня 2019 року № 35-к/тр:

1.Провести позапланову інвентаризацію товарно-матеріальних цінностей а також основних засобів і нематеріальних активів Підгайцівської філії Оситнязького Центру культури та дозвілля.

2.Визначити матеріально відповідальною особою по прийому товарно-матеріальних цінностей, а також основних засобів і нематеріальних активів Підгайцівської філії Оситнязького Центру культури та дозвілля головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради Мосієнка Анатолія Івановича.

3.Затвердити склад комісії по проведенню позапланової інвентаризації товарно-матеріальних цінностей, а також основних засобів і нематеріальних активів Підгайцівської філії Оситнязького Центру культури та дозвілля (додається).

4.Установити строк проведення позапланової інвентаризації з 29 жовтня – 31 жовтня 2019 року.

5.Інвентаризацію провести в присутності матеріально відповідальної особи.

6. Комісії скласти протокол за результатами інвентаризації.

7.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :